You are in the archives

Go back to the current page
←  Powrót

Aktualności

17.12.2019

Ogłaszamy daty Unsoundu 2020. Kontynuujemy działanie inicjatyw Solidarity With the Earth i Friends of Unsound.

Ogłaszamy daty Unsoundu 2020. Kontynuujemy działanie inicjatyw Solidarity With the Earth i Friends of Unsound.

Przyszłoroczna edycja Unsoundu odbędzie się między 4 a 11 października. Pracujemy właśnie nad motywem przewodnim, który ogłosimy w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Zapraszamy do zapisania się do wydarzenia na Facebooku pod linkiem.

Kontynuujemy działalność inicjatywy Friends of Unsound, dzięki której możecie wesprzeć działanie Fundacji Tone, czyli organizatora festiwalu. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie, w odpowiedniej zakładce.

W dalszym ciągu możecie również zrekompensować swój ślad węglowy będący efektem podróży na festiwal. Datki na kampanię Solidarity With the Earth przeznaczone są na zakup oraz posadzenie drzew na terenach wyznaczonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Szczegóły w zakładce poświęconej akcji, a więcej informacji na temat sadzenia drzew, które odbędzie się na wiosnę wkrótce!

Z innych wiadomości, miks autorstwa CCL z serii Unsound Podcast został uznany jednym z miksów roku zdaniem Resident Advisor. Zapraszamy na nasz profil na Soundcloudzie, gdzie znajdziecie nie tylko ten podcast, ale również nagrania autorstwa m.in. Matmosa, DJ Marcelle, 33EMYBW, Renicka Bella, Tutu, Olivii i Eleny Colombi, Eltrona oraz wielu innych. W najbliższych tygodniach zamierzamy opublikować nagrania z tegorocznej edycji festiwalu - możecie śledzić nasze profile w mediach społecznościowych (Soundcloud, Facebook, Instagram, Twitter), by nie przegapić żadnego z nich.