You are in the archives

Go back to the current page
←  Powrót

Aktualności

12.09.2019

Matmos zagrają drugi koncert. Najświeższe informacje dotyczące biletów.

Matmos zagrają drugi koncert. Najświeższe informacje dotyczące biletów.

Pierwszy koncert MATMOS wyprzedał się bardzo szybko ze względu na dużą popularność wydarzenia i niewielką liczbę miejsc w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Mamy jednak przyjemność ogłosić, że Matmos na festiwalu dwukrotnie!. Występ będzie miał miejsce tego samego dnia, w niedzielę 13 października, o godzinie 16:30. Zespół wykona ten sam materiał, prezentując album „Plastic Anniversary”. Bilety kosztują 50 złotych i są już dostępne za pośrednictwem Going. Prosimy zwrócić uwagę, że koncert nie jest objęty karnetem i nie wystąpi na nim THE ROUND TABLE ORCHESTRA.

Wydarzenia Hum (THE CARETAKER & WEIRDCORE i ELI KESZLER & NATE BOYCE), Hive (DOMINIK STRYCHARSKI, KLEIN i HOLLY HERNDON) i Descent (FÉLICIA ATKINSON i THE NECKS) są wyprzedane.

Prosimy obserwować stronę harmonogramu na unsound.pl, gdzie znaleźć można stan dostępności biletów. W przypadku wydarzeń wyprzedanych, będziemy informować o możliwości dodatkowego zakupu wejściówek na bramce.

Prosimy również pamiętać, że w programie festiwalu znajdują się inne wydarzenia, które wymagają zakupu dodatkowego biletu. Popołudniowe koncerty w piątek i sobotę - „CBM 8032 AV” ROBERTA HENKE i „Chernobyl” HILDUR GUÐNADÓTTIR - również nie są objęte karnetem. Bilety na te wydarzenia sprzedają się bardzo dobrze i zachęcamy do szybkiej decyzji - przewidujemy, że do rozpoczęcia festiwalu, oba wydarzenia również zostaną wyprzedane. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, karnetem nie jest objęta również impreza z kolektywami Room 4 Resistance i Club Chai w klubie Szpitalna 1 oraz pokazy filmowe w Kinie pod Baranami.

Lista dyskusji oraz warsztatów zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu. Wstęp na wydarzenia w ramach tych programów jest wolny. Razem z nimi, podamy również ostatnie nazwiska programu muzycznego, zamykając m.in. składy darmowych imprez otwarcia i zamknięcia. Przypominamy również, że wolny jest również wstęp na koncerty z serii Morning Glory.