You are in the archives

Go back to the current page
←  Powrót

Aktualności

23.03.2021

Unsound rozpoczyna serię wydarzeń „Intermission IRL”. Pierwsze z nich 1 kwietnia w Melbourne. Informacje o kolejnych miastach już wkrótce!

Mono-Poly-April & Unsound Intermission IRL

Unsound rusza w trasę z „Intermission IRL”, czyli serią kameralnych wydarzeń inspirowanych książką i płytą wydawną niedawno przez festiwal. Będą się one odbywały fizycznie w różnych miejscach na świecie na przestrzeni najbliższych tygodni i miesięcy. Tam, gdzie będzie to możliwe i pozwoli na to sytuacja epidemiczna. Pierwsze spotkanie już 1 kwietnia w Melbourne. Powstaje ono we współpracy z australijską grupą Liquid Architecture (w ramach cyklu „Mono-Poly” w Collingwood Yards).

 

Podczas wydarzenia najpierw SJ Norman oraz kolektyw Machine Listening (Joel Stern, James Parker oraz Sean Dockray) odczytają swoje teksty z unsoundowej książki. Następnie zobaczymy filmy „Audio Virology” Steve'a Goodmana (aka Kode9) oraz „Echomaking” Kristen Gallerneaux. Później wystąpią DeForrest Brown, Jr. i James Hoff, których utwór „HOBO UFO (vs. The New World)” powstał na Unsound 2020 i znalazł się na albumie „Intermission”. Na koniec zagrają CORIN, Xenosine i DJ Lillypad (ft Cordelia Crosbie). Catering zapewni Gian Manik. 

 

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 18:00-11:00. Więcej informacji i linki do biletów znajdziecie na Facebooku lub stronie Liquid Architecture.

 

Już wkrótce więcej informacji o kolejnych wydarzeniach „Intermission IRL”. Bądźmy w kontakcie!