You are in the archives

Go back to the current page
←  Powrót

Aktualności

19.08.2019

Unsound organizuje zajęcia dla początkujących pracowników branży muzycznej. Zapraszamy na Unsound Lab.

Zapraszamy na Unsound Lab

Unsound Lab to dwudniowe warsztaty poświęcone pracy w branży muzycznej. Odbędą się 5 i 6 października 2019 roku. Zajęcia poprowadzą: przedstawiciele agencji artystycznych, managerowie, wydawcy, dziennikarze muzyczni, prawniczki oraz pracownicy instytucji kultury. Unsound Lab skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki w branży lub chcących uzupełnić swoją wiedzę. Przede wszystkim z Polski oraz szerzej, z Europy Wschodniej i Środkowej. Wydarzenie jest odpowiedzią na niewielką aktywność artystów z tego regionu na arenie międzynarodowej.


Wybierając mentorów, kierowaliśmy się przede wszystkim naszym festiwalowym doświadczeniem. Zaprosiliśmy tych, z którymi mieliśmy przyjemność pracować i których wiedza z pewnością pomoże osobom rozpoczynającym karierę. Nasi goście nie tylko poprowadzą zajęcia oraz opowiedzą o swojej pracy, ale będą także dostępni po warsztatach – chętnie udzielą odpowiedzi na indywidualne pytania uczestników Unsound Lab.

Wśród prelegentów znajdują się m.in. TOBY DONELLY, manager Miki Levi (znanej też jako Micachu), artystki nominowanej do Oscara za ścieżkę dźwiękową do filmu „Jackie”; FRANKIE DECAIZA HUTCHINSON, współzałożycielka nowojorskiej agencji Discwoman, której działalność miała duży wpływ na poprawienie widoczności kobiet na scenie muzyki elektronicznej; oraz DANIELL WADE, dyrektorka kreatywna firmy Decca Publishing, która opiekuje się m.in. kompozytorem muzyki filmowej Clintem Mansellem. O swoich sukcesach na rynku międzynarodowym opowiedzą WACŁAW ZIMPEL, RESINA oraz LUTTO LENTO.


Formularz zgłoszeniowy, pełną listę prelegentów oraz harmonogram wykładów i zajęć można znaleźć na podstronie Unsound Labu. Nabór trwa do 10 września. Pierwszeństwo uczestnictwa w warsztatach mają osoby z Polski oraz z Europy Środkowej i Wschodniej. Koszt warsztatów to 200 PLN, w cenę wliczony jest już posiłek. Liczba miejsc jest ograniczona. Uwaga: wszystkie warsztaty prowadzone są w języku angielskim.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.