You are in the archives

Go back to the current page
←  Powrót

Aktualności

23.05.2019

Unsound Silent Disco powraca!

Unsound Silent Disco powraca!

Unsound i Krakowskie Biuro Festiwalowe ponownie łączą siły, by zaprosić na wyjątkowe Silent Disco w ramach corocznych Wianków. Letnie przesilenie świętować będziemy na Rynku Głównym przy dźwiękach granych przez DJ-ów z Europy i Polski. Tym razem bawić będziemy się 22 czerwca. Wstęp jest wolny, choć liczba słuchawek ograniczona.

Z Paryża przyleci do nas TEKI LATEX, wyjątkowo barwna postać na tamtejszej scenie. To wirtuoz konsolety i DJ, który z niesamowitym polotem jest w stanie połączyć ze sobą wszystko - przeboje lat 80. i 90., italo disco, hip hop, house czy też nowatorskie, niszowe gatunki muzyki basowej. ANZ to z kolei reprezentantka Manchesteru, DJ-ka i producentka, która porusza się ze zwinnością między różnymi gatunkami, łącząc brytyjskie brzmienia, funky, breaki, electro i muzykę z gett ze swoimi własnymi numerami, które również utrzymuje w eklektycznej stylistyce.

Przed zagranicznymi gośćmi wystąpią DTEKK RUSAŁKA. Pierwszy to dyrektor festiwalu Up to Date znany jako jeden z najlepszych DJ-ów techno w Polsce. Jego torba z płytami jest jednak pełna niespodzianek. Drugi to współkurator Unsoundu i założyciel imprezy Tańce oraz wielbiciel nietypowych remiksów popowych hitów.

Tutaj można zapisać się na Facebooku.