You are in the archives

Go back to the current page
Harmonogram / SATURDAY 12 OCTOBER
21:30

Dazzle

90 PLN

NIEWIELKA LICZBA BILETÓW NA BRAMCE PO 2:00 W NOCY LUB PÓŹNIEJ

Opis

Ostatniej nocy klubowej w Hotelu Forum czeka nas bardzo różnorodna muzyka, wystąpią artyści z całego świata.


Salę Balową otworzy Forest Swords, wyjątkowo w roli didżeja. Artysta bywa także autorem muzyki do spektakli i jego sobotni, dubowy set będzie inspirowany współczesnym tańcem. Następnie na scenie pojawi się MSYLMA – artysta z Arabii Saudyjskiej, który w swojej twórczości łączy ze sobą odwołania do przedislamskiej poezji i brzmienia arabskie z elementami muzyki klubowej oraz industrialem. Towarzyszyć mu będą Egipcjanie: ZULI, Karim El Ghazoly oraz odpowiedzialny za wizualizacje Omar El Sadek.Klarnecista Wacław Zimpel wystąpi wspólnie z Jamesem Holdenem – będzie to premiera ich wspólnego instrumentalno-elektronicznego materiału. Przed nami także Teto Preto, którzy łączą muzykę afrykańską i brazylijską z elektroniką oraz sztuką performansu. Następnie HHY & The Kampala Unit z projektem „Omutaba Lithium Blast”, w którym pierwsze skrzypce gra niesamowity ugandyjski perkusista Omutaba. Z kolei Objekt zaprezentuje na Unsoundzie swoje nowe widowisko audiowizualne, które przygotował razem z artystą Ezrą Millerem. Na koniec euforyczny, rave’owy set Eris Drew i Octo Octy.


W Sali Żyrandolowej na początku pojawi się Abu Zeinah – producent i dj, znany z grania niesamowitego techno. Następnie premiera acidowego projektu, przygotowanego wspólnie przez Olivię i Chino. Przed nami także set Population One, czyli Terrence’a Dixona, weterana detroit techno, który rzadko występuje na żywo. Kolejny gość to Matias Aguayo – chilijski artysta mieszkający w Niemczech. Usłyszymy materiał z jego najnowszej płyty zatytułowanej „Support Alien Invasion”. Na scenie pojawi się razem z Camille Mandoki. Później futurystyczny set b2b w wykonaniu dwóch artystów z przeciwległych krańcow świata Hyph11e z Chin i Slikbacka z Kenii. Salę Żyrandolową zamknie Jasmine Infiniti, czyli mroczny set łączący w sobie różne gatunki muzyki klubowej.


W Kuchni najpierw pojawi się znany z szerokich horyzontów muzycznych Niemy Dotyk. Następnie FOQL i Edka Jarząb, których noise’owy materiał opowiada o przyzwyczajeniu do życia w czasie apokalipsy. Przed nami także Aya (fka LOFT) – artystka, która w wybuchowy sposób miesza ze sobą różne gatunki muzyki klubowej. Jest również znana z remiksowania popowych numerów. Następnie mieszkający w Szanghaju Yen Tech. Jego ostatni album zatytułowany jest „Hypercanto”, artysta połączył na nim rap z futurystyczną elektroniką. DJ Plead i TSVI to z kolei perkusyjna muzyka klubowa. MCZO i Duke to przedstawiciele ultra-szybkiego, tanzańskiego stylu muzycznego o nazwie singeli. Na koniec jedyna w swoim rodzaju i szalenie eklektyczna – DJ Marcelle.


W The Secret Lodge wystąpią Piotr Kurek (elektronika solo) i Wojtek Kurek (perkusja solo). Artyści nie są ze sobą spokrewnieni, ale obaj posiadają wielki talent i właściwie mogliby pochodzić z jednej muzycznej rodziny. Następnie na scenie pojawią się: węgierski perkusista Balázs Pándi oraz saksofonista Mikołaj Trzaska. Duet zagra improwizowany koncert.


Jonathan Uliel Saldanha z HHY jest wspierany przez SHAPE Platform. Slikback jest wspierany przez We Are Europe. Koncert Matiasa Aguayo współprezentowany jest z C/O Pop. Koncert Teto Preto współprezentowany jest z Nuits sonores.

Program

21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
Ball Room
Forest Swords
21:30 - 23:00
MSYLMA
23:00 - 00:00
Holden & Zimpel
00:00 - 01:00
Teto Preto
01:00 - 02:00
The Kitchen
Niemy Dotyk
21:30 - 23:00
Aya (fka LOFT)
23:45 - 00:45
Yen Tech
00:45 - 01:45
DJ Plead b2b TSVI
01:45 - 03:00
MCZO & Duke
03:00 - 04:00
DJ Marcelle
04:00 - 06:00
The Secret Lodge
Piotr Kurek
00:00 - 01:00
Wojtek Kurek
01:00 - 02:00