Pierwszy dzień Unsoundu. Zobacz, co w dzisiejszym programie.
←  Powrót

Aktualności

09.10.2022

Pierwszy dzień Unsoundu. Zobacz, co w dzisiejszym programie.

Pierwszy dzień Unsoundu. Zobacz, co w dzisiejszym programie.

Przed nami pierwszy dzień Unsoundu w Krakowie. Festiwal potrwa do 16 października. Pełnym program dostępny jest tutaj. By mieć najświeższe informacje na temat wydarzeń oraz biletów, dołącz do naszego kanału na Telegramie


Zaczynamy w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Tego wieczoru na scenie pojawią się artyści z całego świata. Perkusista i artysta dźwiękowy Aleksander Wnuk wykona „Scratch” Rolfa Wallina na amplifikowany balon oraz „En Face: Solitude” niemieckiej kompozytorki Sary Nemtsov. Następnie na scenie pojawi się Debit, meksykańska specjalistka od brzmień elektroakustycznych. Ephemeron Loop to z kolei solowy projekt Vymethoxy Redspiders, znanej z metalowo-noise’owego Guttersnipe. Pierwszy dzień festiwalu zakończy indonezyjski duet Raja Kirik. Inspirując się jawajską tradycją muzyczną i odwołując się do historii kolonialnej opresji, artyści stworzyli mroczną i zarazem euforyczną muzykę. Uwaga: Wydarzenie jest już wyprzedane. Niewielka liczba biletów będzie pojawiać się do kupienia na bramce – wszystko zależy od liczby wolnych miejsc w środku.


Następnie Piękny Pies zaprasza na kameralne afterparty do swojego baru na Kazimierzu. Z live setami pojawią się Y-DRA z duetu Raja Kirik oraz Speaker Music, a sety DJ-skie zaserwują: Debit, oraz lokalni artyści i artystki: Pastwa, Meke b2b Kondrat oraz Discomule b2b Kinzo Chrome oraz Morgan Abend. To wydarzenie nie jest objęte karnetem i wymaga zakupu dodatkowego biletu Bilety dostępne będą na bramce. 


Sprawdzaj najświeższe informacje na temat festiwalu na naszym Instagramie, Facebooku i Telegramie.