←  Powrót

Aktualności

26.08.2022

Karnety klubowe i pojedyncze bilety na wszystkie wydarzenia Unsound Kraków 2022 już w sprzedaży! Znamy program festiwalu!

Karnety klubowe i pojedyncze bilety na wszystkie wydarzenia Unsound Kraków 2022 już w sprzedaży! Znamy program festiwalu!

Karnety klubowe i pojedyncze bilety na wszystkie wydarzenia festiwalu Unsound Kraków 2022 są już do kupienia za pośrednictwem Going. Program festiwalu, który odbędzie się w dniach 9-16 października, jest już dostępny na stronie. Przypominamy, że w połowie września zostaną ogłoszone kolejne wydarzenia, artyści i artystki, obszerny program dzienny, szczegóły imprez na otwarcie i zamknięcie festiwalu, projekcje filmowe i nie tylko.


Karnet Unsound Club Pass kosztuje 270 PLN i obejmuje nocne wydarzenia w czwartek 13 października, piątek 14 października i sobotę 15 października – łącznie oznacza to występy ponad 40 artystów i artystek z całego świata.


Imprezy będą odbywać się przy Kamiennej 12, czyli w dawnym Hype Parku. Miejsce zostało rozbudowane od 2021 roku, co oznacza również usprawnioną akustykę w głównej sali. Wewnątrz znajduje się ogrzewana przestrzeń barowa, gdzie można będzie się napić i pogadać. Zapewniamy również, że znajdziecie tam bogate i smaczne menu oraz komfortowe zaplecze higieniczne. 


Unsound może pochwalić się długim doświadczeniem w adaptowaniu nieczynnych budynków na przestrzenie festiwalowe. Od wielu lat korzystamy z miejsc, które później zostają przebudowane lub zburzone. W tym roku staraliśmy się szczególnie, by znaleźć dodatkowe lokalizacje na wydarzenia klubowe, niestety jest to coraz trudniejsze. Pomimo miesięcy negocjacji z inwestorami, by wykorzystać tymczasowo nieczynne budynki, nie udało nam się osiągnąć sukcesu, co pozwala sądzić, że deweloperzy nie są szczególnie zainteresowani wspieraniem kulturowej tkanki miasta. Zaskoczenie? Nie sądzimy, pozostajemy jednak rozczarowani. Możliwe, że opowiemy więcej w najbliższych tygodniach, gdy Unsoundowa ektoplazma rozleje się już po mieście.


Na koniec – dzięki współpracy z Free Now, z każdym zakupionym biletem otrzymacie zniżkę na przejazdy ich taksówkami.


Dotychczas ogłoszeni artyści i artystki:

1988 X TONFA / 700 Bliss / ABADIR / Alyona Alyona / Amazondotcom / aya b2b CCL / bela / Blackhaine / Bored Lord b2b Ariel Zetina / CZN (Valentina Magaletti & João Pais) / Deli Girls / DJ Narciso / DJ SWISHA / DJ Tobzy / DJ Travella / Eris Drew - live & direct A/V with Jeisson Drenth / FOQL / Kode9 presents: Escapology / Krenz / Lila Tirando a Violeta / Loraine James / madikoptah / Paszka / Phelimuncasi / Pimpon / pole presents: Tempus / Poly Chain / Slikback x Weirdcore present: VOID / Slim Soledad / Two Shell / Ursula Sereghy / VTSS b2b Crystallmess / Wanton Witch / Yung Singh


W połowie września kolejne ogłoszenia. Zostańcie z nami!