←  Powrót

Aktualności

01.07.2022

Dziś o 15:00 do sprzedaży trafiają tygodniowe i weekendowe karnety na festiwal Unsound w Krakowie. Dostępne są także bilety na koncert Caroline Polachek

unsound bubbles

Tegoroczna edycja Unsoundu w Krakowie potrwa przez tydzień od 9 do 16 października, a wydarzenie odbędzie się pod hasłem „BUBBLES”. Tygodniowe i weekendowe karnety pojawią się w sprzedaży dzisiaj i będą dostępne za pośrednictwem platformy Going


Karnet tygodniowy upoważnia do wstępu na wydarzenia przez cały czas trwania festiwalu (9-16 października), natomiast karnet weekendowy na wydarzenia od czwartku do niedzieli (13-16 października). Uwaga: może pojawić się kilka mniejszych wydarzeń specjalnych, na które potrzebne będą dodatkowe bilety.


Dzisiaj rusza także sprzedaż biletów na koncert Caroline Polachek i Mariny Herlop. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 14 października, w Łaźni Nowej. Uwaga: zarówno karnet tygodniowy, jak i weekendowy upoważnia do wstępu na to wydarzenie. 


Bilety na pojedyncze wydarzenia (koncerty i imprezy klubowe) pojawią się w sprzedaży w sierpniu.  


Tutaj możesz się zapoznać z pierwszym ogłoszeniem programowym Unsoundu 2022: Bubbles. Kolejne nazwiska artystów i artystek podamy w lipcu. 


LINEUP:

700 Bliss (US) / ABADIR (EG/DE) – na żywo / Aho Ssan oraz Resina prezentują „Ego Death” (FR/PL) / Alyona Alyona (UA) / bela (KR) – na żywo / Blackhaine (UK) / Caroline Polachek (US) / Debit (MX) – na żywo / DJ Narciso (PT) / DJ Swisha (US) / Eris Drew (US) - na żywo / Ghosted (Oren Ambarchi, Johan Berthling, Andreas Werliin) (AU/SE/DE) / KRENZ (PL) – na żywo / Lila Tirando a Violeta (UY) – na żywo / Loraine James (UK) / Lucrecia Dalt (CO) / madikoptah (PL) / Marina Herlop (ES) / Nikolaienko (UA) / Osmium (Hildur Guðnadóttir, Sam Slater, James Ginzburg, Rully Shabara) (IS/UK/DE/ID) / Phew (JP) / Phelimuncasi (SA) / Piotr Kurek prezentuje „Smartwoods”, warstwa wizualna Francesco Marrello (PL/IT) / Poly Chain (UA) – na żywo / The Ephemeron Loop (UK) / Two Shell (UK) / Wanton Witch (TH/MY) – na żywo / Wojciech Rusin oraz Spółdzielnia contemporary ensemble prezentują „Vitriolum” (UK/PL) / Yung Singh (UK) + wiele więcej!