←  Powrót
zdjęcie przedstawia Hubert Zemler & Miłosz Pękala & Grzegorz Tarwid

Hubert Zemler & Miłosz Pękala & Grzegorz Tarwid

Miłosz Pękala – perkusista znany ze swoich dokonań solowych oraz występów kameralnych. Gra na wibrafonie, zestawach multiperkusyjnych oraz instrumentach latynoamerykańskich. Interesuje się muzyką współczesną, eksperymentalną oraz ludową i popową. Współpracował z Kwadrofonikiem, jednym z najbardziej cenionych kwartetów w Polsce. Grywał także z zespołem Mitch & Mitch. Od 2002 jest członkiem duetu Hob-beats (z Magdaleną Kordylasińską-Pękalą), w którym eksperymentalną perkusję łączy z elektroakustycznymi brzmienami. 

Hubert Zemler – częsty gość festiwalu Unsoundu. Wszechstronny muzyk, w tym świetny perkusista. Nigdy nie ograniczał się do jednego stylu muzycznego: jest znawcą muzyki klasycznej, eksperymentalnej i kameralnej, ale nie stroni również od tych bardziej popularnych gatunków.

Grzegorz Tarwid – kompozytor, przedstawiciel nowego pokolenia polskich pianistów. 

Pękala, Zemler i Tarwid wspólnie wykonają reinterpretacje dwóch utworów amerykańskiej, elektronicznej artystki Jlin oraz zagrają własne własne wersje teatralnych i filmowych ścieżek dźwiękowych autorstwa Krzysztofa Pendereckiego.