←  Powrót
zdjęcie przedstawia OFF LICENSE: Juliana Huxtable X Ziúr X Theresa Baumgartner

OFF LICENSE: Juliana Huxtable X Ziúr X Theresa Baumgartner

Juliana Huxtable – DJ-ka, artystka, poetka i działaczka na rzecz praw osób LGBT, znana w świecie sztuki współczesnej oraz w branży muzycznej. W swoich pracach szuka napięć między ciałem, technologią, płcią, rasą i szeroko pojętym queerem. Przeskakując ze stylu do stylu (gra futurystyczny rap, hardstyle i r’n’b), Huxtable tworzy mieszankę, która na parkiecie łączy ludzi z różnych światów.

Ziúr – DJ-ka i artystka muzyczna z Berlina, która tworzy eksperymentalną muzykę taneczną. W 2021 roku nakładem wydawnictwa PAN ukazała się jej płyta zatytułowana „Antifate”, pełna zróżnicowanych gatunkowo i brzmieniowo utworów o tajemniczym charakterze. 

Theresa Baumgartner – artystka wizualna mieszkająca i pracująca w Berlinie. Jej prace łączą w sobie elementy audiowizualnego performansu i instalacji. 

Podczas tegorocznego Unsoundu Huxtable, Ziúr i Baumgartner zaprezentują wspólną projekt zatytułowany OFF LICENSE, wyjątkowy audiowizualny poemat pełen dźwiękowych fajerwerków. Będzie to druga prezentacja OFF LICENSE na świecie, premiera projektu miała miejsce w Berlinie w 2020 roku.