←  Powrót
zdjęcie przedstawia ​​Sherelle b2b RP Boo

​​Sherelle b2b RP Boo

Sherelle – przedstawicielka nowej fali tanecznej sceny Londynu. Gra muzykę utrzymaną w tempie 160 uderzeń na minutę. Jungle’owe i drum’n’bassowe kawałki łączy z footworkiem i juke-housem, czyli stylami typowymi dla twórców z Chicago. O pochodzącej z Londynu DJ-ce zrobiło się głośno w 2019 roku, kiedy wystąpiła w audycji Boiler Roomu. Jest rezydentką BBC Radio 1, współzałożycielką labelu Hooversound i członkinią ekipy 6 Figure Gang, która tworzy przestrzeń dla młodych talentów, jak i doświadczonych DJ-ów, specjalizujących się w szybkich brzmieniach.

 

RP Boo (właściwie Kavain Space) – producent i DJ, pochodzi z Chicago. Jest powszechnie uważany za twórcę footworku, chociaż na zasłużoną popularność musiał czekać dość długo. Na szczęście dzięki znakomitym płytom (wydanym przez wytwórnię Planet Mu) został doceniony. Świetnie gra na żywo, a w swoich ostatnich nagraniach prezentuje bardzo współczesne wcielenie footworku, pełne zepsutego, zakurzonego soulu, popu oraz hip-hopu. Wielokrotnie zapraszany na Unsound tym razem pojawi się w towarzystwie Sherelle.

 

Wspólny występ Sherelle i RP Boo to wydarzenie premierowe. Transatlantyckie połączenie dwóch różnych pokoleń i muzycznych osobowości. 


Wydarzenia