Dyskusja: „Online/Offline – hybrydowy potencjał”
Harmonogram / SUNDAY 11 OCTOBER
18:00

Dyskusja: „Online/Offline – hybrydowy potencjał”

WSTĘP WOLNY

Opis

Od momentu wybuchu pandemii Covid-19 coraz częściej pojawiały się głosy, że muzyka w przyszłości będzie miała niematerialny charakter. Zapraszamy na dyskusję, która będzie poświęcona streamingom wydarzeń oraz możliwym scenariuszom rozwoju sceny muzycznej. Jak wcielać w życie formułowane on-line postulaty, zważywszy na hybrydowość współczesnej rzeczywistości?


Sesję otworzy 10-minutowy performans Marcusa Schmicklera, w którym niemiecki artysta eksperymentuje z ideą „streamingu jako instrumentu”, angażując do udziału widownię i rozmaite urządzenia elektroniczne, które każde z nas ma w domu. W dyskusji poza Schmicklerem wezmą udział Mat Dryhurst z projektu Interdependence, artysta Sam Rolfes, pisarka i teoretyczka Nora Khan oraz Niks Delanancy z Black Bandcamp. Prowadzenie: Lisa Blanning.


W dyskusji można wziąć udział bezpośrednio, na platformie Zoom. Tutaj.


Cała tegoroczna edycja jest za darmo. Festiwal potrzebuje jednak wsparcia. Wesprzyj festiwal przez konto na platformie Patreon (tutaj) lub przekazując środki bezpośrednio (w tym miejscu). Ta dyskusja jest częścią programu Unsound Lab 2020.

Program