Harmonogram / THURSDAY 01 OCTOBER
19:00

Weavings

WSTĘP WOLNY

Opis

Internetowy program tegorocznej edycji Unsoundu otwiera „Weavings” [tkanie] – improwizacja obmyślona przez Nicolása Jaara i rozpisana na kilkunastu artystów, których materiały będą się ze sobą przeplatać i łączyć jak włókna. Każda z zaproszonych osób zagra ze swoją poprzedniczką i następczynią. 


Inicjatorem oraz kuratorem tego wydarzenia jest Nicolás Jaar. Zaproszeni przez niego artyści i wykonawcy pochodzą z różnych krajów. Wszyscy zagrają na żywo, ale z powodu niemożliwej do przewidzenia przepustowości łącza w różnych miejscach na świecie oraz z uwagi na eksperymentalny charakteru całego wydarzenia, Unsound zarejestruje go z wyprzedzeniem i opublikuje w pierwszy dzień festiwalu.


Zagrają m.in.: Aho Ssan, Ka Baird, Angel Bat Dawid, Dirar Kalash, Ellen Fullman, grupa Księżyc, Laraaji, Juliana Huxtable, Resina, Nicolás Jaar, Paweł Szamburski, Rolando Hernández Guzmán i duet Senyawa.


To wydarzenie dostępne jest bezpłatnie, ale jeśli chcesz i możesz wesprzyj nas tutaj. Przekazując wsparcie na to wydarzenie zaznacz, że chcesz wesprzeć WEAVINGS dodając ten dopisek w tytule przelewu. Wszystkie wpływy z darowizn zostaną podzielone po równo między artystów i artystki.


Transmisja zaczyna się o 19:00. Potrwa ona około 2 godziny. Odbędzie się ona pod tym linkiem.

Program