←  Powrót

Aktualności

30.07.2020

Druga otwarta dyskusja z cyklu Unsound Lab z udziałem Jlin, VTSS, Gaiki i Sote odbędzie się 6 sierpnia

Creative Practice in the COVID-19 Era

Kontynuujemy serię otwartych dyskusji Unsound Lab zapraszając do udziału w kolejnym spotkaniu – „Creative Practice in the COVID-19 Era”, 6 sierpnia o godzinie 18:00. Dyskusja będzie transmitowana na żywo, a uczestnicy będą mieli możliwość zadania panelistom pytań poprzez czat na żywo.


W rozmowie wezmą udział artyści z różnych części świata: JLIN z Gary w Indianie – jedna z najbardziej unikatowych artystek elektronicznych swojego pokolenia, GAIKA – producent i raper z UK, który niedawno wydał najnowszą EPkę Seguridad pod skrzydłami wytwórni N.A.A.F.I. Dołączy do nich eksperymentalny muzyk z Teheranu, SOTE oraz jedna z najbardziej znanych polskich DJek, VTSS. Dyskusję poprowadzi współpracujący z portalem Pitchfork Philip Sherburne.


Paneliści opowiedzą o wyzwaniach, które stawia przed nimi pandemia COVID-19 oraz podzielą się swoimi pomysłami na to, jak stawić im czoła. Wspólnie poszukają odpowiedzi na pytania: jak artyści radzą sobie w kryzysie, czy są w stanie przewidzieć, jak pandemia wpłynie na ich pracę, w jaki sposób można dziś planować nowe wydawnictwa, co myślą na temat streamingów, a także w jaki sposób protesty Black Lives Matter wpłynęły na problemy nierówności rasowych, które dotykają również branżę muzyczną?


Proponowana dyskusja to kolejna część cyklu, który rozpoczęliśmy od rozmowy „Black Techno Futures” (do obejrzenia na naszym kanale na YouTube). Zachęcamy również do przeczytania recenzji tej dyskusji opublikowanej przez portal Resident Advisor.


Pamiętajcie, że Unsound Lab to nie tylko cykl otwartych dyskusji online, ale również zamknięty program warsztatów dla młodych pracowników branży muzycznej, który odbędzie się we wrześniu. Ilość miejść jest ograniczona. Chętnych zapraszamy do uzupełnienia ankiety rekrutacyjnej do końca sierpnia. Więcej informacji na temat zamkniętej części programu i zapisów znajdziecie TUTAJ.