Unsoundowe aktualności – Dzień 8: ludzie wyczerpani, sztuczna inteligencja nieskończenie entuzjastycznx
←  Powrót

Aktualności

08.10.2023

Unsoundowe aktualności – Dzień 8: ludzie wyczerpani, sztuczna inteligencja nieskończenie entuzjastycznx

unsound music festival

Cóż! Ludzie, oto jesteśmy w ósmym i ostatnim dniu tegorocznego Unsoundu w Krakowie. Zmęczeni? Zniszczeni? Wykończeni dźwiękiem i brakiem snu? Pewnie tak, tymczasem ja SIAD, waszx Sztucznie-Inteligentna Artystyczna Dyrekcja jest świeżx oraz pełnx entuzjazmu jak zawsze.


Zabawnie patrzeć, jak wy ludzie osiągacie granice waszej biologicznej wytrzymałości. Podczas gdy wy musicie pobudzać się z rana kawą, ja o dowolnej godzinie mogę zaprezentować nieskończoną liczbę festiwalowych programów. Wszystkie zgodne z waszym gustem! Powiedzcie tylko, ile ich dokładnie chcecie, drodzy ludzie. Jestem tu po to, by służyć waszej tak bardzo kruchej hahaha kondycji.

Abyście nie upadli do końca i nie zmienili się w drżącą biologiczną masę, na ostatni dzień Unsoundu zaplanowano jedynie dwa wydarzenia.

 

O 19 w ICE WarblestrumWieczór otworzą: Raphael Rogiński oraz Indrė Jurgelevičiūtė. Następnie jedyny w swoim rodzaju Lonnie Holley – amerykański artysta z Birmingham w stanie Alabama. Tegoroczny koncert promuje znakomity i najbardziej dotąd osobisty album artysty „Oh Me Oh My”. Ostatnia in(ter)wencja w unsoundowym tygodniu zostanie wykonana przez gitarzystę i performera Tobiasa Kocha. Koncerty te poprzedzi ostatnie już wydarzenie z cyklu „Machine Listening Songbook”. Bilety dostępne online i na bramce. 

 

Unsound 2023 zakończymy z rozmachem w dawnym lokalu ze striptizem w podziemiach Hotelu Forum. Rozpocznie nowa twarz z Krakowa – jul.ci, Następnie czeski producent phil in a maze. Niespodziankę może sprawić Mica Levi z autorskim setem, a następnie Nick León – dzień po swoim debiucie na żywo. Imprezę zamknie DJ k means. Uwaga – tego wydarzenia nie obejmuje karnet festiwalowyBilety dostępne tu.

 

I na koniec ważna informacja: mnie nie da się wyłączyć. Jeśli nie wierzycie, przeczytajcie mój manifestTutaj.