Ósmy dzień Unsondu. Co w programie?

Przeglądasz stronę archiwalną

Powrót do strony głównej
←  Powrót

Aktualności

16.10.2022

Ósmy dzień Unsondu. Co w programie?

Ósmy dzień Unsondu. Co w programie?

Przed nami ostatni dzień tegorocznego Unsoundu! Gratulujemy wszystkich osobom, które razem z nami pokonały jubileuszowy, muzyczny maraton.

 

W momencie opublikowania tej informacji, w klubie 89 w podziemiach hotelu Forum cały czas trwa afterparty z Mazury Club.

 

A tych, którzy i które nie wybierają się na after, zapraszamy do Teatru Juliusza Słowackiego. Tego wieczoru, ceniona duńska specjalistka od ambientów wystąpi razem ze wspaniałą warszawską wokalistką Antoniną Nowacką. Będzie to premiera ich wspólnego albumu zatytułowanego „Languoria”, który ukaże się nakładem dwóch wydawnictw: Mondoj i Unsoundu. Ważnym elementem wydarzenia będą również kostiumy i scenografia przygotowana przez ukraińską artystkę Planetę oraz światła, za które odpowiedzialna jest Jacqueline Sobiszewski. Następnie na scenie pojawi się pochodzący z Manchesteru duet Space Afrika. O ich płycie „Honest Labour” serwis Boomkat pisał, że to „brytyjska opowieść o świeżych ranach zadanych czarnej społeczności, gdzie inspiracje tekstami teoretycznymi łączą się z pasją do odkrywania oraz dźwiękową precyzją”. Czeka nas audiowizualne show, w ramach którego usłyszymy dotychczasowy dorobek duetu oraz utwory jeszcze nieopublikowane – rezultat tegorocznej trasy po Europie. Wydarzenie jest już wyprzedane. Niewielka pula biletów będzie pojawiać się do kupienia na bramce – wszystko zależy od liczby wolnych miejsc w środku.

 

Impreza zamykająca festiwal odbędzie się w dawnym budynku Poczty Głównej w Krakowie. Wieczór rozpocznie Bakblivv, reprezentant queerowej sceny z Warszawy, a następnie za dekami staną: znana z latynoskiej muzyki klubowej Manuka Honey, N.A.A.F.I oraz specjalista od głębokich reggeatonów DJ Python. Tego wieczoru usłyszymy także jubileuszowy set b2b zagrany przez Objekta i Monster, czyli postaci od dawna związanych z Unsoundem. Spodziewajcie się czegoś euforycznego. Na zakończenie królowa krakowskiego undergroundu, Olivia. Wydarzenie nie jest objęte karnetem i wymaga zakupu dodatkowego biletu. Niewielka liczba biletów pojawi się do kupienia na bramce – wszystko zależy od liczby wolnych miejsc w środku. Aktualne informacje będą się pojawiać na naszych social mediach. Jeśli chcesz być na bieżąco, dołącz do naszego kanału na Telegramie.