OPEN CALL
←  Powrót

OPEN CALL

OPEN CALL

Tak jak w ubiegłych latach, zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym naborze skierowanym do osób działających w kulturze oraz wywodzących się ze środowisk artystycznych, muzycznych, literackich, aktywistycznych, akademickich i nie tylko.


Zazwyczaj nie ogłaszamy naboru do programu muzycznego, ale z tematem NOISE robimy wyjątek. Wszystkie osoby artystyczne zachęcamy do przesłania nam swoich niszczących uszy dzieł. Szczególnie interesują nas te żartobliwe i mniej dosłowne interpretacje motywu przewodniego. Przyjmujemy także propozycje do programu dyskursywnego oraz do NOISE’owych in(ter)wencji – krótkich działań, które naruszają dotychczasową formułę festiwalowych wydarzeń muzycznych. Im bardziej nieoczekiwane, tym lepiej. Propozycje do programu dyskusyjnego mogą obejmować wykłady, panele dyskusyjne, prezentacje, warsztaty, grupy czytelnicze i inne formaty. Zgłoszenia należy dokonać online poprzez specjalnie przygotowany formularz, który znajdziecie tutaj.


Propozycje mogą być składane w języku angielskim lub polskim, ale pamiętajcie, że wydarzenia w programie dyskursywnym będą prowadzone w języku angielskim. Termin składania zgłoszeń upływa 30 kwietnia.


Odpowiemy na wybrane propozycje oraz poinformujemy o ewentualnym odrzuceniu projektu. Wybrane działania zostaną sfinansowane w zależności od skali, stopnia realizacji projektu i indywidualnych ustaleń z twórcami i twórczyniami projektów.