O Unsound Lab

Unsound Lab to dwudniowe warsztaty poświęcone pracy w branży muzycznej. Odbędą się 5 i 6 października 2019 roku. Zajęcia poprowadzą: przedstawiciele agencji bookingowych i publishingowych, managerowie, dziennikarze muzyczni, prawniczki oraz pracownicy instytucji kultury. Unsound Lab skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki w branży lub chcących uzupełnić swoją wiedzę, przede wszystkim z Polski lub szerzej, z Europy Wschodniej i Środkowej. Wydarzenie jest odpowiedzią na niewielką aktywność artystów z tego regionu na arenie międzynarodowej.

Wybierając mentorów, kierowaliśmy się przede wszystkim naszym festiwalowym doświadczeniem. Zaprosiliśmy tych, z którymi mieliśmy przyjemność pracować i których wiedza z pewnością pomoże osobom rozpoczynającym karierę. Nasi goście nie tylko poprowadzą zajęcia oraz opowiedzą o swojej pracy, ale będą także dostępni po warsztatach – chętnie udzielą odpowiedzi na indywidualne pytania uczestników Unsound Lab.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2019 roku. Pierwszeństwo uczestnictwa w warsztatach mają osoby z Polski oraz z Europy Wschodniej. Koszt warsztatów to 200 PLN. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowo, uczestnicy warsztatów mają możliwość zakupu karnetu na cały festiwal Unsound po niższej cenie.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

Wszystkich uczestników Unsound Lab zapraszamy również do udziału w dyskusjach i prezentacjach, które przygotowaliśmy w ramach programu dziennego. Przed nami spotkania z twórcami z całego świata oraz burzliwe dyskusje o kulturowej roli branży muzycznej. W programie dziennym zaplanowaliśmy także kilka specjalnych dyskusji, które odbędą się we współpracy z Unsound Lab i skierowane zostaną do jego uczestników.

Przeglądasz stronę archiwalną

Powrót do strony głównej